Home / noman munshi

noman munshi

Sa e bukur qenka vajza e Nazirës, vetëm ta shikonit!

Si një e moshuar dhe e dashur, shërbetore e të pasurve është portretizuar karakteri i aktores Nazira në serialin turk “Më fal”, i cili po pëlqehet mjaft shumë nga shikuesit. Aktorja Zeynep Metin Aytekin, u lind në Ankara në vitin 1968. Ajo përveç serialeve ka përvojë edhe si aktore e …

Read More »

Një vajzë me kaçurrele dhe shumë joshëse, kjo është Melisa e serialit ‘Mos ma lësho dorën’ në jetën reale (Foto)

Është bërë seriali që po bën bujë të madhe. Një serial me rrëfim të veçantë, kryeprotagonistë me karaktere të paharrueshme, mban zgjuar kurreshtjen e njerëzve që ta shikojnë çdo episod. Aktorja e cila ka rrëmbyer vëmendje në këtë serial është edhe Cemre Baysel në rolin e Melisës, motrës së Xhenkut. …

Read More »

“Bahari” në jetën e përditshme

Përditshmëria e aktores turke Gaye Trugut  apo siç njihet me rolin e saj si “Bahar” në serialin e njohur turk “Më fal” është një ndër aktoret më të pëlqyera në Turqi. Aktorja Gaye Trugut  e cila si protagoniste e serialit ka fituar zemrat e shqiptarëve, në jetën e përditshme është krejtësisht ndryshe nga …

Read More »

Ja si duket Rjehani jashte serialit ME FAL

Ndonëse ka një mori episode, kjo telenovelë ende nuk është bërë e neveritshme për shikuesit. Së fundmi, pjesë e këtij seriali është bërë edhe një personazh i ri. Ajo është Rejhani që dashurohet marrëzisht në Muratin. Atë jeni mësuar të shihni si një vajzë të urtë nga fshati, por në …

Read More »