Home / Uncategorized / “Bahari” në jetën e përditshme

“Bahari” në jetën e përditshme

Përditshmëria e aktores turke Gaye Trugut  apo siç njihet me rolin e saj si “Bahar” në serialin e njohur turk “Më fal” është një ndër aktoret më të pëlqyera në Turqi. Aktorja Gaye Trugut  e cila si protagoniste e serialit ka fituar zemrat e shqiptarëve, në jetën e përditshme është krejtësisht ndryshe nga ajo çfarë e kemi parë  në serial. Me veshje të thjeshta dhe shumë moderne mund ta shihni aktoren shumë të pëlqyer të serialit në fotot më poshtë./21Media

About noman munshi

Check Also

Një vajzë me kaçurrele dhe shumë joshëse, kjo është Melisa e serialit ‘Mos ma lësho dorën’ në jetën reale (Foto)

Është bërë seriali që po bën bujë të madhe. Një serial me rrëfim të veçantë, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *