Home / Uncategorized / Ja si duket Rjehani jashte serialit ME FAL

Ja si duket Rjehani jashte serialit ME FAL

Ndonëse ka një mori episode, kjo telenovelë ende nuk është bërë e neveritshme për shikuesit.

Së fundmi, pjesë e këtij seriali është bërë edhe një personazh i ri. Ajo është Rejhani që dashurohet marrëzisht në Muratin.

Atë jeni mësuar të shihni si një vajzë të urtë nga fshati, por në realitet ajo është një super femër. Shikoni si duket ajo me fustan elegant.

Së fundmi, pjesë e këtij seriali është bërë edhe një personazh i ri. Ajo është Rejhani që dashurohet marrëzisht në Muratin.

Atë jeni mësuar të shihni si një vajzë të urtë nga fshati, por në realitet ajo është një super femër. Shikoni si duket ajo me fustan elegant.

 

About noman munshi

Check Also

Një vajzë me kaçurrele dhe shumë joshëse, kjo është Melisa e serialit ‘Mos ma lësho dorën’ në jetën reale (Foto)

Është bërë seriali që po bën bujë të madhe. Një serial me rrëfim të veçantë, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *