Home / Uncategorized / Kaderi në krahët e bukuroshtit turk që po i ‘çmend’ vajzat

Kaderi në krahët e bukuroshtit turk që po i ‘çmend’ vajzat

Seriali, Më Fal po vazhdon që edhe më tutje të sheqet në ekranet tona

Ajo çka po e karakterizon këtë serial janë personazhet e rinj që po futen dita ditës dhe po e ndryshojnë ecurinë kompletet të kësaj telenovele.

Murati është padyshim personazhi më i dashur për publikun. Përveç talentit ai karakterizohet edhe me një bukuri të rrallë.

Madje, thuhet se ai ka nisur një lidhje dashurie me Kaderin. Foto e fundit të Muratit më të kanë ngjallë dyshime se ata kanë nisur një romancë./ORAvip/

About noman munshi

Check Also

Në gjendje aspak të mirë, shikoni si ka përfunduar ‘Feridja’ nga seriali ‘Mos ma lësho dorën’ (Foto)

Seray Gozler është aktorja shumë e njohur turke. Ndonëse luajti në shumë filma e seriale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *