Home / Uncategorized / Në gjendje aspak të mirë, shikoni si ka përfunduar ‘Feridja’ nga seriali ‘Mos ma lësho dorën’ (Foto)

Në gjendje aspak të mirë, shikoni si ka përfunduar ‘Feridja’ nga seriali ‘Mos ma lësho dorën’ (Foto)

Seray Gozler është aktorja shumë e njohur turke.
Ndonëse luajti në shumë filma e seriale që në fillimet e karrierës, mirëpo, është roli i ‘Ferides’ në serialin mos ma lësho dorën ai që e bëri tejet të pëlqyer si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell Billbordi.net
Po me këtë rol po bën bujë të madhe edhe në publikun shqiptar.
‘Feridja’ tani duket se është moshuar shumë dhe nga foto që shohim duket shumë e lodhur.

About noman munshi

Check Also

Një vajzë me kaçurrele dhe shumë joshëse, kjo është Melisa e serialit ‘Mos ma lësho dorën’ në jetën reale (Foto)

Është bërë seriali që po bën bujë të madhe. Një serial me rrëfim të veçantë, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *