Home / Uncategorized / Onur , kush është aktori që i zuri rrolin kryesorë Kemalit!

Onur , kush është aktori që i zuri rrolin kryesorë Kemalit!

Saim Karakale quhet aktori që i zuri vëndin Kemalit në serialin më fal , ai ka marrë pjesë në shumë filma dhe seriale shumë të suksesshme në Turqi një ndër to është edhe Seriali The Protector.

Ai në llogarinë e tijë në instagram nuk është edhe shumë aktiv , por permes disa fotove qe ai ka postuar shihet qe ai ka një jetë tejet luksoze dhe është Single!

Ai ne serialin më fal , para disa episodave i ka propozuar Baharit martesë.

Për më shumë info rreth serialit mund të na ndiqni edhe në llogarinë tonë në instagram

@Mefal.alsatm

Më poshtë ju sjellim disa foto të keti super aktorit!

About noman munshi

Check Also

Një vajzë me kaçurrele dhe shumë joshëse, kjo është Melisa e serialit ‘Mos ma lësho dorën’ në jetën reale (Foto)

Është bërë seriali që po bën bujë të madhe. Një serial me rrëfim të veçantë, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *