“Bahar” Bëhet Ushtare, Uniforma I Shkon Shumë

Gaye Turgut Evin është njëra ndër aktoret më të famshme në Turqi. Ajo njihet për role të shumta në filma e seriale, transmeton Malesia Press. Mirëpo, aktorja turke u bë e famshme edhe në Kosovë e Maqedoni. Me rolin e saj si “Bahar” në serialin “Beni Affet”, Gaye bëri për …

Read More »

Bahari Dhe Ymyti Të Lumtur Pranë Njëri-Tjetrit

Në serial motër e vëlla, në jetën e përditshme burrë e grua Aktorja e njohur turke, Gaye Trugut e cila i dha jetë rolit të “Baharit” në serialin “Më fal” jemi mësuar ta shohim si motrën binjake të Ymytit, megjithatë në jetën reale ata janë çift. Gaye vazhdimisht është afër adhuruesve …

Read More »

Ky Është Burri I Vërtetë I “Kaderit”

Një “Kader” krejtësisht ndryshe Ceren Yalazoğlu është njëra ndër aktoret e serialit turk “Më fal” e cila në rolin e saj si “Kader” njihet si një vajzë që nuk është e kënaqur me jetën e saj provinciale. 24 vjeçarja luan rolin e vajzës së vogël e cila në serial nuk …

Read More »