“Hasreti” krejt ndryshe në jetën e përditshme

Aktorja 32-vjeçare e lumtur pranë burrit të saj Aktorja turke Gözde Duru i dha jetë rolit të “Hasretit” në serialin “Më fal”. Ajo është shumë më ndryshe për nga pamja fizike, një “Hasret” me flokë më të gjata dhe shumë më elegante. Ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, kështu …

Read More »

Njihuni me gruan dhe djalin simpatik të “Xhynejtit” (Foto)

Seriali, xhirimet e të cilit po vazhdojnë ende, përveq që transmetohet në kanalin turk Star Tv, tash e disa vite është dukeu transmetuar edhXhirimet e këtije në ekranet televizioneve shqiptare shkruan Magazina.al Aktori pavarësisht angazhimeve të shumta rreth aktrimit, shihet shumë shpesh duke kaluar kohe në shoqërimin e gruas dhe djalit …

Read More »

Murati e Kaderi përkrah njëri-tjetrit

“Murati” i pëlqyeri i audiencës Aktori i njohur turk Gökberk Yıldırım i cili e ringjalli karakterin e Muratit në serialin “Beni Affet” apo “Më fal”, është një ndër aktorët më të bukur dhe më të dashur për audiencën. Ai në rolin e “Muratit” dashurohet me “Kaderin”, ndërsa publikon fotografi dhe …

Read More »

Pas përfundimit të serialit, Xhenku jep lajmin e madh

Alp Navruz është aktori që po bën bujë në kinematografinë turke. Ai mori pjesë në seriale të shumta mirëpo, tejet i pëlqyer u bë me rolin e ‘Xhenkut’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’. ‘Xhenku’ duket se pas serialit nuk është lodhur fare dhe tani ka filluar një serial të …

Read More »

“Azra” si asnjëherë më parë

Aktorja duket mjaft bukur Emri i saj në mediat turke është shumë i përfolur kjo për shkak të sukeseve që ajo po i arrin në punë. Bëhet fjalë për Alina Boz, e cila te ne njihet si “Azra” nga seriali “Mos ma lësho dorën” që transmetohet në ekranin e RTV21. …

Read More »

Kjo është nëna e “Azrës” në jetën reale

“Azra” ka një familje të lumtur Aktorja e njohur turke, Alina Boz e cila e njohur u bë nga seriali “Mos ma lësho dorën”. Në këtë serial me rolin e “Azrës” aktorja përballet me shumë vështërsi, por, në jetën e përditshme ka një familje shumë të lumtur. Olga Boz është …

Read More »