Home / Uncategorized / Sa e bukur qenka vajza e Nazirës, vetëm ta shikonit!

Sa e bukur qenka vajza e Nazirës, vetëm ta shikonit!

Si një e moshuar dhe e dashur, shërbetore e të pasurve është portretizuar karakteri i aktores Nazira në serialin turk “Më fal”, i cili po pëlqehet mjaft shumë nga shikuesit.

Aktorja Zeynep Metin Aytekin, u lind në Ankara në vitin 1968.

Ajo përveç serialeve ka përvojë edhe si aktore e teatrit.
50– vjeçarja jashtë rolit të “Nazirës” ka një pamje e stil krejt tjetër.
Aktorja është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale duke postuar momente të ndryshme nga përditëshmëria e saj.

Së fundi “Nazira” ka publikuar në “Instagram” disa fotografi të ëmbla me vajzën e saj bukuroshe.
Në fotografit shihen duke u përqafuar nënë e bijë.
E mbishkrimet e këtyre imazheve janë nga më të ndryshmet duke e krahasuar vajzën e saj me një engjëll.

About noman munshi

Check Also

Në gjendje aspak të mirë, shikoni si ka përfunduar ‘Feridja’ nga seriali ‘Mos ma lësho dorën’ (Foto)

Seray Gozler është aktorja shumë e njohur turke. Ndonëse luajti në shumë filma e seriale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *